Як збільшити тепловіддачу батарей на 20%?

Радіатор опалення випромінює тепло рівномірно в усіх напрямках - такі закони фізики. Ось тільки з його зворотного боку розташована стіна, яка веде дорогоцінні калорії на вулицю. Якщо виключити ці втрати, то ми збільшимо корисну тепловіддачу батареї на 20%. Багато це чи мало? Середня температура в приміщенні при інших рівних умовах підвищується на 1,5-2 ° С, і це дуже добре відчувається.

Рішення проблеми й технічно, і фінансово маловитратне:

  • Вам знадобиться купити якісний утеплювач із фольгою за батарею, що випускається виробником «Normaizol» під торговою маркою Алюфом®.
  • Він розкроюється звичайними канцелярськими ножицями й наклеюється на стіну за допомогою швидкого монтажу типу «Рідкі цвяхи» або двостороннього скотча.

Апгрейд кожного радіатора опалення займає не більше 20 хвилин і під силу одній людині. Знімати конвектор не потрібно, тому утеплювати будинок або квартиру можна навіть у розпал опалювального сезону.

Утеплювач за батарею Алюфом® - це екологічно чистий гіпоалергенний матеріал, безпечний для здоров'я людини й домашніх тварин. Його дозволено застосовувати в житлових будинках, дитячих садах, школах та інших приміщеннях, у яких знаходяться люди.

отражающая изоляция за батарею

Купити тепловідбивний екран за батарею можна в «Епіцентрі», «Новій Лінії»

Щоб купити тепловідбивний екран за радіатор опалення, відвідайте найближчу до вас філію мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр», «Нова Лінія». У їхньому асортименті представлена ​​повна лінійка фольгованої теплоізоляції Алюфом®, розроблена спеціально для цієї мети:

  • Алюфом® в окремих упакованих рулонах шириною 60 см і довжиною 5 метрів.
  • Алюфом® в рулонах шириною 120 см для продажу погонних метрах.

Продавець-консультант допоможе обрати відповідний відбивач за батарею. У нашій продукції краще на ринку України співвідношення ціни і якості.

Як працює тепловідбивний екран за радіатором опалення Алюфом®?

Відбивач за батарею складається з двох шарів, у кожного з яких своє призначення:

Міцна алюмінієва фольга відбиває інфрачервоне випромінювання назад у приміщення, не даючи йому нагрівати стіну. Компанія «Normaizol» використовує саме фольгу, а не забарвлену сріблястою фарбою металізовану плівку. Відбивна здатність такого екрану перевищує 97%. Крім цього, він стійкий до механічних пошкоджень.

Полотно хімічно зшитого спіненого поліетилену товщиною 3 мм має дріднопузирчасту структуру із закритими порами. Завдяки цьому в матеріалу високий опір теплопередачі. Тобто нагрівається від радіатора опалення фольга віддає тепло не стіні, а в приміщення.

При цьому хімічно зшитий спінений ПЕ має дуже низьке вологопоглинання, тому не потребує будь-якого додаткового захисту від води або пари, не гниє й не підтримує розвиток цвілевих грибків.

теплоотражающий экран

Запрошуємо до співпраці оптових клієнтів

Запропонуйте вашим покупцям дійсно якісний утеплювач для батарей. Усім, хто закуповує тепловідбивні екрани з фольгою Алюфом® оптом, ми надаємо маркетинговий супровід, яке включає:

  • оперативні консультації з будь-яких питань щодо товару;
  • друковані рекламні матеріали;
  • наочні зразки продукції.

Ціни на опт обумовлюються в кожному випадку індивідуально. Цоб отримати персональне вигідне комерційну пропозицію, зателефонуйте до відділу продажу «Нормаізол».