Покрівля

Кожний дах має в своїй конструкції слабкі місця, що особливо схильні до проникнення води. До таких місць, де вкрай необхідно застосування гідроізоляції, належать місця з'єднання даху з мансардними вікнами, димарями, вентиляційними каналами димоходів, місця фальцевих з'єднань листів тощо. У більшості випадків ремонт потрібний для пласкої покрівля або зі звичайних або перфорованих металевих листів. Найчастіше майстрам необхідно усунути протікання в місцях фальцевих з'єднань, примикання димоходу, антен, фанових труб, вентиляційних каналів і парапетних труб.


Також негативним чинником, який провокує протікання пласкої покрівлі, є накопичення на ній снігу через облаштування огорожі. Велика кількість талої води відразу впливає на неякісно облаштовані стики, утворюючи протікання. Якщо матеріалом покрівлі є оцинковане залізо, то герметизація найчастіше спрямована на запобігання або усунення протікання крізь щілини в місцях прилягання листів покрівлі до вентиситеми та через стики в місці огорожі даху. У випадку з покрівлею з профнастилу герметизуються поздовжні стики, коники покрівлі, стики покриття парапетів, місця примикання листів з оцинкованого заліза. Усунути всі перераховані вище дефекти, пов'язані з протіканням покрівлі, можна, використовуючи самоклеючу гідроізоляційну бутилкаучукові стрічку, армовану алюмінієвим листом для кращих міцнісних характеристик і захисту від сонячного УФ-випромінювання, наприклад, стрічку ТМ Аленор.


Продукція компанії ТОВ «Нормаізол» під торговою маркою Аленор - це цілий комплекс необхідних матеріалів та інструментів для облаштування якісної герметизації й ремонту покрівлі за будь-яких погодних умов. Нижче представлені деякі товари, які входять до цього комплексу.

ALENOR BF бутилкаучуковая самоключа фольгована стрічка, яка ідеально схоплюється практично з будь-яким типом основи.

Переваги даного матеріалу:

•  висока адгезія до різних матеріалів робочої поверхні;
•  простий і швидкий монтаж;
•  стійкість до механічних пошкоджень;
•  стійкість до УФ-випромінювання;
•  широка кольорова палітра для максимального естетичного ефекту при роботі з різними матеріалом поверхонь.

Також у комплекті з бутилкаучуковою стрічкою використовують полімерний герметик підвищеної міцності та інші матеріали.

Ще однією вагомою перевагою даної гідроізоляційної бутилкаучукової стрічки є можливість використання на мокрих і вологих поверхнях. Це дозволяє монтажникам проводити ремонтні роботи в будь-яких погодних умовах без втрати якості та герметичності швів.


Продукція для гідроізоляції плоскої покрівлі ТМ ALENOR проста в застосуванні, тому може використовуватися як професійними будівельниками, так і приватними особами. Це цілий комплекс, до якого входить набір матеріалів, інструментів та аксесуарів для ремонту.