Матеріали для шумоізоляції підлоги

Кращий спосіб подружитися із сусідами знизу - позбавити їх від шуму, джерелом якого є ваша квартира. Для цього український виробник «Нормаiзол» розробив звукоізоляційні матеріали для підлоги на основі спіненого хімічно зшитого поліетилену. Пропоновані матеріали для шумоізоляції підлоги мають дрібнопористу структуру із закритими порами. Це забезпечує ряд важливих конструкційних переваг.

Ознайомитися докладніше із звукоізоляційним матеріалом Терафом від виробника "Нормаизол" можна за посиланням


Кожні 5 мм звукоізоляції на підлогу знижують рівень ударного шуму не менше ніж на 25 дБ.

Ударний шум - це стукіт підборів, цокіт кігтів домашніх тварин, крупа, що розсипалася на кухонному кахлі, тупіт дітвори, що бігає, тобто пригнічує набір звуків, які найбільше дратують сусідів знизу. Знизити їх інтенсивність на 25 дБ означає зменшити майже в 17 разів. Для порівняння - 60 дБ відповідають гучній розмові -, а 30 дБ - вже допустимий рівень шуму в нічний час для житлових приміщень.

Звукоізоляційні матеріали для підлоги на основі пінополіетилену стійкі до механічних навантажень

Межа міцності при стисненні становить не менше 15 кПа, що відповідає впливу із зусиллям в 15000 кілограм-сили на метр квадратний. Тому наш звукоізоляційний матеріал застосовується:

  • при влаштуванні «плаваючої підлоги»;
  • як підкладка під ламінат, паркет, паркетну дошку, лінолеум, ковролін й інші чистові покриття для підлоги.

Термін служби такої підкладки - 25 років.

Забезпечується високий ступінь захисту від вологи

Пінополіетилен практично не поглинає воду й не пропускає водяну пару. Для додаткового захисту наша рулонна шумоізоляція покрита гідроізоляційної плівкою, стійкою до агресивного впливу цементного розчину.

Матеріал для шумоізоляції підлоги від «Нормаізол» підходить для опалювальних і неопалювальних приміщень

Допустимий діапазон робочих температур - від -36 до +90 градусів Цельсія. Полотно придатне як для житлових кімнат квартири або приватного будинку, так і для горищ, неопалюваних мансард, балконів, лоджій тощо. Йому не небезпечно близьке розташування труб централізованого опалення, проходять через міжповерхове перекриття.

Відсікається холод з нижніх поверхів і підвалів

У спіненого поліетилену малий коефіцієнт теплопровідності, тому він виконує дві функції одночасно - шумоізоляцію й теплоізоляцію:

  • Якщо приміщення розташоване на першому поверсі багатоквартирного будинку або у вас приватний будинок, підкладка під лінолеум, ковролін, ламінат, паркетну дошку з ППЕ зробить підлогу більш комфортною й знизить тепловтрати.
  • Перед теплим або французьким склінням балконів і лоджій утеплення підлоги - обов'язкова процедура.

Щодо на матеріали для звукоізоляції підлоги ремонту знизять комунальні рахунки на теплоносії в майбутньому.

Компанія «Нормаізол» запропонує найкращі умови співпраці оптовим клієнтам

Стандартна товщина рулонної шумоізоляції становить від 3 до 10 мм. Ми як виробник виготовимо рулони будь-яких потрібних вам розмірів. Бізнес-клієнтам надамо:

  • вигідні ціни на опт;
  • рекламні матеріали й виставкові зразки;
  • оперативні консультації з усіх технічних питань.

Гарантуємо бездоганну якість шумоізоляційних матеріалів на підлогу. Продукція пройшла випробування в спеціалізованих лабораторіях й отримала відповідні сертифікати.