Ізоляція для трубопроводів опалення, водопостачання та каналізації

Український виробник «Нормаізол» пропонує повний асортимент матеріалів для паро-, шумо- і теплоізоляції труб внутрішньобудинкових інженерних систем: опалення, гарячого та холодного водопостачання й каналізації. Їх призначення:

 • Зниження тепловтрат. Основні витоки тепла припадають на внутрішню розводку всередині будівель, а якісна теплоізоляція знижує їх більш ніж на 70%.
 • Захист від промерзання труб, що підводять воду в будинок зі свердловин або відводящих стоки у септики. В екстремально сильні морози можливе замерзання води всередині каналу, якщо він прокладений на малій глибині. Ізоляція трубопроводу достатньої товщини захистить його в будь-яких погодних умовах.
 • Запобігання корозії металевих трубопроводів завдяки низькій паропроникності. Іржавіння особливо схильні до магістралі холодного водопостачання. Через різницю температур води й зовнішнього середовища на трубопровідний поверхні постійно утворюється конденсат. Він знаходить дрібні тріщини в фарбі, пробирається до металу й запускає руйнівний процес. У підсумку термін служби системи знижується в рази. Паробар'єрні властивості спінених полімерів повністю захищають металеву оболонку від контакту з водяними парами повітря.
 • Шумоізоляція каналізації. Якщо каналізаційний стояк проходить всередині приміщення, його робота може сильно дратувати. Звукоізоляційні властивості піноматериалов зроблять життя мешканців квартири набагато комфортнішим.

Ми гарантуємо якість і довговічність нашої продукції - вона пройшла всі регламентовані технічні випробування та отримала відповідні сертифікати.

У каталозі «Нормаізол» - багато типів ізоляції для трубопроводів

Для вирішення кожної інженерної задачі потрібні спеціальні матеріали, і всі вони представлені в нашому асортименті.

Рулонна ізоляція для труб

Ми виготовляємо багатошарове композитне полотно:

Алюфом® A на основі хімічно зшитого пінополіетилену з шаром із міцної алюмінієвої фольги має високі тепло-, шумо- і пароізоляційні властивості. Допустима температура експлуатації - від -36 до + 90 ° С.

Алюфом® C C додатково оснащений клейовим шаром із високою адгезією до більшості конструктивних матеріалів. Його застосування скорочує час для монтажу і підвищує герметичність контакту. Гранична робоча температура - від -36 до + 75 ° С.

Алюфом® RC фольгований спінений синтетичний каучук із клейовим покриттям витримує нагрівання до 100 ° С. Механічну міцність на прокол забезпечує поліетилентерефталатна плівка, а на розрив - армована сітка. Ізоляційне полотно стійке до нафтопродуктів, олив, агресивних середовищ, тому може застосовуватися на промислових об'єктах.

Rubber® C - посилена армуванням каучукова трубна ізоляція на клейкій основі, але без фольги. Також придатна для промисловості.

Також у нашому асортименті для ізоляції труб є:

 • Серія ізоляційних матеріалів для трубопроводів Алюбонд®, яка призначена для захисту утеплення, виконаного з мінеральної вати, від вологи та водяної пари. Основу складає міцне неткане полотно спанбонд, покрите алюмінієвою фольгою. Передбачені композиції з поліетилентерефталатною плівкою та високоадгезійним клейовим покриттям.

 • Лінійка ізоляційних матеріалів для труб Алюхолст® на основі фольгованої склотканини витримує значні температури до + 200 ° С у тривалому режимі й до 250 ° С короткочасно. Ця трубна ізоляція також використовується як зовнішній захист від вологи для утеплювачів із високою адсорбцією. Випускаються модифікації з додатковим захистом ПЕТ-плівкою, а також з клейовим шаром (верхня температурна межа буде нижчою).

Як виробник, виготовимо рулонну ізоляцію для труб потрібного вам розміру.

Трубна ізоляція у вигляді оболонки зі спіненого синтетичного каучуку

Ізоляційні матеріали у вигляді порожніх формованих заготовок часто називають "шкаралупою" для ізоляції труб. Normatube® від «Нормаізол» - це оболонка заданої товщини, призначена для труб певного діаметру. У продажу представлена ​​продукція: 

 • у вигляді цільної трубки;

 • з поздовжнім розрізом для прискорення монтажних робіт, на який нанесений клей швидкого схоплювання й підвищеної липкості;

 • з тепловідбивним механічно міцним покриттям Алюхолст®

Крім паробар'єрних і теплоізоляційних властивостей, така «шкаралупа» показує відмінну хімічну стійкість до агресивних реагентів і не підтримує горіння. Він безпечний для здоров'я людини й дозволений до застосування в житлових приміщеннях, дитячих садах, школах, офісних будівлях та інших громадських установах.

Компанія «Нормаізол» запрошує до взаємовигідної співпраці

Якщо ви проектуєте будівлі та споруди, вмонтовуєте трубопроводи, продаєте будматеріали - зв'яжіться з відділом продажів. Своїм партнерам ми надаємо:

 • низькі ціни на ізоляцію для труб;

 • швидку доставку в Київ, Харків та інші міста України;

 • повну маркетингову підтримку, включаючи друковані рекламні буклети, виставкові зразки, оперативну консультацію з технічних питань.

Зателефонуйте менеджеру - й отримаєте вигідні персональні умови.