Ізоляція для повітроводів: якісна продукція українського виробника

Компанія «Normaizol» пропонує купити рулонні матеріали на основі спіненого поліетилену для шумо- і теплоізоляції повітроводів. У нашому каталозі представлено полотно з незшитого, а також хімічно й фізично зшитого ППЕ, призначене для використання в житлових приміщеннях, виробничих будівлях, офісних центрах, дитячих та навчальних закладах тощо. Ми - виробник, тому:

  • Гарантуємо високу якість продукції та її відповідність заявленим експлуатаційним характеристикам - наша теплоізоляція пройшла державну сертифікацію.
  • Бізнес-клієнтам надаємо повну маркетингову підтримку - рекламні матеріали, виставкові зразки, швидкі консультації з технічних питань у телефонному режимі.
  • При необхідності виготовимо партію теплоізоляції повітроводів у рулонах потрібних вам розмірів.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці торгові мережі та роздрібні магазини, проектні організації, будівельні й ремонтні бригади. Якщо ваша діяльність пов'язана з продажем або використанням ізоляції для вентиляційних труб і повітроводів іншого призначення, телефонуйте, ми запропонуємо кращі оптові ціни від виробника.

Щоб отримати персональне комерційну пропозицію, зв'яжіться з відділом продажів.

Компанія «Normaizol» розробила великий асортимент теплоізоляції для повітроводів

На складі завжди в наявності:

  • самоклейка теплоізоляція для повітропроводів - клейовий шар має високу адгезію до більшості будівельних і конструкційних матеріалів;
  • самоклейка полотно - ми використовуємо саме алюмінієву фольгу (а не забарвлену плівку), яка забезпечує тривалий механічний захист і, головне, тепловідбиття;
  • продукція товщиною від 3 до 16 мм - ви можете обрати достатній, але не надмірний варіант.

Ширина матеріалу становить 1000 мм. Крім рулонів стандартної довжини, за індивідуальним замовленням виготовимо продукцію з потрібними вам розмірами.

Призначення й переваги теплоізоляції повітроводів на основі пінополіетилену

Утеплення повітроводів за допомогою спіненого поліетилену вирішує три основні завдання.

Знижуються втрати енергії в системах кондиціонування повітря й центрального повітряного обігріву

Подібні установки розташовуються на горищі. Після попередньої кліматичної підготовки охолоджений або підігріте повітря по вентиляційних трубах надходить у приміщення. Частина магістралі неминуче пролягає в технічних зонах, наприклад, міжстельовому просторі. Якщо вентканали не утеплені, то марні втрати будуть колосальними.

Значно сповільнюються корозійні процеси

Причина іржавіння металів - вода. На стінках вентиляційних труб вона з'являється через конденсації водяної пари. Конденсат ж випадає через різницю температур повітря й зовнішнього середовища. Теплоізоляція повітроводів матеріалами, основним компонентом яких є пінополіетилен, захищає вентиляційний короб від цього явища: достатній шар утеплювача зміщує точку роси зовні, тому підігріті повітряні маси не дають конденсату на внутрішніх стінках вентиляції.

Хімічно й фізично зшитий спінений поліетилен - матеріал із герметично закритими порами. Завдяки цьому його вологопроникність і паропроникність дуже низьки. Водяна пара не може потрапити в простір між утеплювачем і повітроводом. Для порівняння - мінеральну вату необхідно додатково ізолювати паробарьером.

Наприклад, для теплоізоляції повітроводів відмінно підходять фольговані матеріали "Фолар" нашого виробництва

Особливо важливо захищати прокладені всередині стін металеві вентканали. Без цього захисту неминуче буде сиріти та згодом стане розсадником цвілевих грибків.

Знижується рівень шуму від активного обладнання

Кожні 5 мм товщини спіненого ПЕ зменшують рівень ударного шуму на 22-23 дБ. Цього достатньо, щоб шум від охолоджуючих компресорів, систем примусової витяжки та інших установок не заважав людям, що знаходяться в приміщенні.

Крім цього, теплова ізоляція повітроводів спіненим поліетиленом при інших рівних умовах має меншу масу, що знижує механічне навантаження на несучі і кріпильні елементи конструкцій. А мала конструкційна товщина економить цінне простір між несучою стіною й декоративною стелею.