Теплоізоляція

Відбивна теплоізоляція


У природі тепловтрати можуть бути викликані трьома фізичними явищами:

• Теплопровідністю
Усі тверді тіла проводять тепло, яке передається від менш нагрітого до більш нагрітого предмета.


• Конвекцією
Явище, при якому теплова енергія передається за допомогою потоків, що обумовлені різною щільністю теплого та холодного повітря.

• Тепловим випромінюванням
50-90% усіх тепловтрат припадає саме на це фізичне явище. Усі тіла, температура яких відрізняється від нуля, випромінюють теплові хвилі. Наприклад, у квартирі всі предмети виділяють тепло, яке передається стінам і стелі, а ті, у свою чергу, передають теплове випромінювання в зовнішнє, більш холодне, середовище. Тобто чим більша різниця між внутрішнім і зовнішнім середовищами, тим відчутніше будуть тепловтрати.

Щоб мінімізувати втрати тепла від теплового випромінювання, застосовується відбивна ізоляція - матеріал із фольги та спіненого поліетилену, каучуку, лавсанової плівки тощо. При цьому шар фольги завжди відрізняється низьким коефіцієнтом випромінювання, але високим відбиттям - від 90%.

 


Фольгована теплоізоляція повинна мати достатньо товстий шар фольги, щоб необхідною мірою відбивати теплові хвилі інфрачервоного діапазону. Продукція компанії ТОВ «Нормаізол» має товщину фольгованого армованого шару до 100 мкм і шару спіненого поліетилену до 1 см або каучуку до 4 см.


При цьому фольга грає роль відбивача тепла, а хімічно зшитий пінополіетилен із закритими порами є бар'єром, який не дає пройти теплової енергії, поглиненої фольгою, далі. Фольгований утеплювач ТМ «Нормаізол» є екологічно безпечним матеріалом, тому успішно використовується всередині житлових приміщень.


Ми пропонуємо як рулонні варіанти відбивної теплоізоляції з одно- і двосторонньою фольгою для застосування на пласких поверхнях, так і трубну ізоляцію зі спіненого каучуку з фольгою і без для інженерних комунікацій. Продукція може мати клейову основу для зручності монтажу.


Тепловідбивний матеріал ТОВ «Нормаізол», наприклад, популярний Фолар, є комплексною ізоляцією. Застосовуючи його всередині приміщення, можна додатково забезпечити шумо-, волого- та пароізоляцію. Саме тому фольгований утеплювач широко застосовується у ванних кімнатах, лазнях, саунах. Особливо матеріал популярний у дерев'яних будинках, де потрібно забезпечити максимальну гідроізоляцію.


Такий тип продукції фірми ТОВ «Нормаізол», як Алюфом, добре підходить для утеплення даху, стель і стін. Його застосовують для утеплення засклених балконів або лоджій у квартирах. Полотно фольговане Алюфом R- Алюхолст використовується для утеплення нежитлових будівель, наприклад, гаражів, ангарів, а також для рефрижераторів, холодильників і холодильних установок, оскільки матеріал добре зберігає не тільки тепло, але і холод.


Підкладка фольгована типу Терафом застосовується для влаштування теплої підлоги. Матеріал простий у використанні та ефективний. А ось для утеплення повітропроводів і систем вентиляції можна використовувати ізоляцію Алюфом В.


Ізоляція самоклейка Алюфом С використовується як ізолююча обмотка для труб систем тепло- і водопостачання. Це дуже ергономічний утеплювач, який щільно прилягає до труби та забезпечує найкращі ізоляційні властивості.

Весь великий асортимент виробничої компанії ТОВ «Нормаізол» має широкий спектр застосування всередині житлових і виробничих приміщень, холодильних установок і використовується для різних інженерних комунікацій.