ПРО НАС

Компанія «НОРМАІЗОЛ» заснована в 2000 році як підприємство з виробництва енергозберігаючих матеріалів. На сьогодні НОРМАІЗОЛ є одним з лідируючих виробників тепло-, гідро- шумо- і віброізоляційних матеріалів, а також супутніх товарів. Наша продукція застосовується як професійними компаніями з монтажу, так і домашніми майстрами.

 

Висококласні ізоляційні матеріали – це нові розробки та інноваційні технології виробництва. Ми використовуємо німецьке, швейцарське та італійське виробниче обладнання.

 

Продукція НОРМАІЗОЛ користується активним попитом у всіх регіонах України та за кордоном завдяки її відповідності високим вимогам!

 

Застосовуючи результати досліджень лабораторії, ми постійно розширюємо свій асортимент і

пропонуємо нашим клієнтам усе більше продукції. При цьому індивідуальним замовленням ми приділяємо особливу увагу. Можливості модифікації ізоляційної продукції НОРМАІЗОЛ практично безмежні - усе залежить від ваших вимог!

 

 

Досягнення ТОВ «НОРМАІЗОЛ»

 

  • Продукція стабільно високої якості. Наші товари стандартизовані під українські та європейські будівельні норми.
  • Бажаючи досягти європейського рівня якості, наша компанія пройшла сертифікацію на відповідність стандартам ISO9001: 2015, що є підтвердженням досягнень, заснованих на кращих світових практиках управління.
  • У виробництві використовується сировина від провідних світових виробників. Контроль якості на виробництві проводиться двічі: під час закупівлі сировини та на виході готової продукції перед запуском у продаж.
  • Ми турбуємося про екологію. Із цієї причини компанія впровадила повторне використання сировини. Таким чином, вдалося налагодити практично безвідходне виробництво.
  • З 2014 року компанією НОРМАІЗОЛ запущено повний цикл виробництва виробів на основі бутилкаучука та клейових рулонних матеріалів під торговими марками NORMAIZOL та ALENOR.
  • Улітку 2017 року ми розширилися та налагодили нову лінію з виробництва бутилкаучукових виробів. Це дозволить вийти на новий ринок і зайняти на ньому лідируючі позиції.

 

 

 

Ми довели - вітчизняне виробництво може виробляти високоякісні товари за привабливими цінами.

NORMAIZOL.