Ми здійснюємо консультаційні, інженерні послуги та монтаж теплоізоляції
Ми здійснюємо консультаційні, інженерні послуги та монтаж звукоізоляції
Ми реалізуємо тепло та звукоізоляційні матеріали а також надаємо послуги по звуко та теплоізоляції
1. Вимірювання → 2. Проектування → 3. Матеріали → 4. Монтаж 1. Вимірювання → 2. Проектування → 3. Матеріали → 4. Монтаж Теплоізоляція Звукоізоляція Монтажні стрічки Готові вироби
Зроби свою домівку енергонезалежною - використовуй відбиваючу ізоляцію за радіаторами.
Купуй ізоляцію виробництва ТОВ "Нормаізол" в кожному великому будівельному маркеті України.

Вимірювання при теплоізоляції

Компанія "НормаІзол" надає весь спектр послуг з тепловізійного обстеження будівель, споруд, інженерних мереж, промислових об'єктів будь-якої складності, у тому числі і тепловізійне обстеження ізоляції трубопроводів і паропроводів.

Компанія надає послуги консультації з теплоізоляції і теплоаудиту об'єктів як промислового, так і цивільного призначення, дистанційно або з виїздом на об'єкт інженера-теплотехніка.

1.gif 2.jpg

 

Вимірювання

Тепловізійне обстеження огороджуючих конструкцій будівель проводиться згідно з ГОСТ 26629-85 «Будівлі і споруди. Метод тепловізійного контролю якості теплоізоляції огороджуючих конструкцій» і дозволяє здійснювати тепловізійний контроль якості ізоляції і герметичності будівлі, виявити ділянки підвищеної вологи і провести випробування огороджуючих конструкцій будівель: зовнішніх стін, покриттів, горищних перекриттів, перекриттів над проїздами, підвалами, воріт і дверей в зовнішніх стінах, а також віконних і балконних дверних блоків та інших огороджуючих конструкцій, які розділяють приміщення з різними температурними умовами.

Вимірювання проводяться сертифікованим устаткуванням (Тепловізор Flir I50), фахівцями-теплотехніками.

4.jpg 5.jpg

 

Результат проведених робіт

В результаті проведених консалтингових і вимірювальних робіт надаються протоколи випробувань, теплові карти і рекомендації з переліком необхідних заходів для поліпшення ефективності енергоспоживання.

Дивіться також

Компанія також виконує роботи з проектування теплоізоляції об'єктів різного призначення, надає широкий вибір теплоізоляційних матеріалів і аксесуарів до них, здійснює монтажні роботи будь-якої складності.

Робота наших працівників отримала високу оцінку спостерігача компанії SGB Скотта Хантера.

Остання редакція від 16.03.2011 14:06
rss
facebook
Я в Google+