We produce consuting, ingeniering and construct service to provide heat insulation
We produce consuting, ingeniering and construct service to provide sound insulation
We seal heat and sound insulation materials and also provide creation of sound and heat insulation solutions service
1. Measurement → 2. Projecting → 3. Materials → 4. Montage 1. Measurement → 2. Projecting → 3. Materials → 4. Montage Heat Insulation Sound Insulation Montage Tapes Final products
Зроби свою домівку енергонезалежною - використовуй відбиваючу ізоляцію за радіаторами.
Купуй ізоляцію виробництва ТОВ "Нормаізол" в кожному великому будівельному маркеті України.

Articles

5 February 2015

Клеї групи Pressure Sensitive (що склеюють за допомогою механічного впливу притиснення) призначені для створення самоклеючих матеріалів і можуть бути трьох видів: термоплавкі, розчинного типу та емульсійного типу.

Всі клеї даної групи (pressure sensitive) отримують з каучуку, акрилових полімерів (модифікованих акрилов - SBR) і силіконових сполук. Кожна  зазначена основа має свої особливі властивості та переваги. Розглянемо клеї постійної клейкості на основі каучуків та акрилових полімерів.

Термоплавкі клеї (Hot-melt) PSA на основі каучуків. Клеї «Hot-melt» виготовляються з термопластичних синтетичних каучуків і полімерів з додаванням смол (для підвищення клейкості), масел і антиоксидантів. Всі клеї-розплави на цій основі демонструють дуже високу початкову липкість і високу адгезію до поверхонь з низькою поверхневою енергією (ПЕ, ПП, ПЕТ, Тефлон, .......). Ці клеї не можуть чинити опір: - високим температурам(що обмежує сферу їх застосування до + 80 ° С), - розчинникам, - процесу стерилізації, - хімічним речовинам і - ультрафіолетовим променям.

akrilgluesm.jpg

 Акрилові клеї PSA. Виготовлені на основі акрилових полімерів клеї добре чинять опір впливу розчинників, УФ випромінюванню , високим температурам (робочий температурний діапазон від + 90 ° С до + 220 ° С), хімічних реагентів і пластифікаторів. Зазвичай клеї цієї групи коштують у середньому дорожче, ніж клеї на основі синтетичних каучуків, але при цьому довше зберігають свої адгезивні властивості (повільніше старіють) після нанесення і більш екологічні. У акрилових клеїв первісна липкість нижча в порівнянні з клеями з каучуковою основою. Акрилові клеї PSA можуть бути: - на основі водної емульсії (всі компоненти клею додаються у воду) і - розчинника (інгредієнти самого клею додані в розчинник і відповідно розчинені в ньому). Акрилові клеї на водній емульсії мають температурний робочий діапазон від + 90 ° С до + 150 ° С, на основі розчинника - від + 120 ° С до + 220 ° С.

ТАБЛИЦЯ ПОРІВНЯННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ АКРИЛОВОГО ТА КАУЧУКОВОГО КЛЕЮ

ОСОБЛИВОСТІ/ВЛАСТИВОСТІ

АКРИЛОВІ

КАУЧУКОВІ

Адгезія

Середня

Висока

Пластики з високою енергією поверхні (Поліуретан, АБС, Полікарбонат, Нейлон,...)

Дуже висока

Дуже висока

Пластики з низькою енергією поверхні (ПЕНД, ПЕВД, ПЕТ, ПП, Тефлон, ПС, ЕВА,.. )

Середня

Дуже висока

Опір до пластифікаторів

Добре

Середній

Опір зсуву

Високий

Середній

Опір до розчинників

Високий

Середній

Клейкість

Середня

Висока

Опір високій температурі

Високий

Низький

Опір УФ випромінюванню

Добре

Середній

Ціна

Середня- Висока

Середня

19 September 2011
20 September 2010

27 August 2010

В древней Греции, при построении амфитеатров, зодчие пытались создать не только идеальную видимость актеров, но и обеспечить максимальную разборчивость. Для этого они использовали особенную форму помещения и дополнительные средства, вроде «резонаторов». Однако, с тех пор, развитие акустики помещения находилось в состоянии «сна», длившегося вплоть до 1853-го года, когда Дж. Б. Уфам провел ряд опытов в большом бостонском зале и заметил влияние разных ооблицовочных материалов на длительность послезвучания и на качество звучания.

27 August 2010

Под термином «звукоизоляция» понимают защиту помещений от проникновения в них звуковых помех или шумов, источники которых могут находиться как извне помещения так и внутри.

rss
facebook
Я в Google+