Ми здійснюємо консультаційні, інженерні послуги та монтаж теплоізоляції
Ми здійснюємо консультаційні, інженерні послуги та монтаж звукоізоляції
Ми реалізуємо тепло та звукоізоляційні матеріали а також надаємо послуги по звуко та теплоізоляції
1. Вимірювання → 2. Проектування → 3. Матеріали → 4. Монтаж 1. Вимірювання → 2. Проектування → 3. Матеріали → 4. Монтаж Теплоізоляція Звукоізоляція Монтажні стрічки Готові вироби
Зроби свою домівку енергонезалежною - використовуй відбиваючу ізоляцію за радіаторами.
Купуй ізоляцію виробництва ТОВ "Нормаізол" в кожному великому будівельному маркеті України.

КОМПАНІЯ

Компанія НормаІзол зареєстрована в 2000 році, як підприємство з виробництва ізоляційних матеріалів, які в повній мірі відповідають духу сучасності і закладають основу для оптимального рішення будівельних, енергозберігаючих та проектних задач.

Випробовування, строгі тести та контроль, котрі проводятся провідними інститутами України, дозволили провести повну сертифікацію продукції та включити її в будівельні норми України.

Інженерний підрозділ компанії НормаІзол здійснює проектування і проводить розрахунки з енергоаудиту теплового стану підприємств всіх форм власності, з ефективного зменшення енерговитрат замовників, зі звукоізоляції та акустики приміщень різноманітного призначення.

Наявність власного виробництва жорстких захисних покриттів з алюмінію, нержавіючої та оцинкованої сталі будь-якої конфігурації та складності, мобільного комплекту обладнання, дозволяє виготовляти вироби безпосередньо на об'єкті.

Найвища якість виконання робіт, пов'язаних з теплоізоляцією обладнання та трубопроводів, відповідно до СНіП 2.04.14-88, за оптимальний час та з гарантійними забов'язаннями, дозволили компанії НормаІзол отримати високу оцінку виконання теплоізоляційних робіт від міжнародної інжинірінгової компанії Bovis Lend Lease.

Наше підприємство сьогодні це 15000 м2 територій, сучасне обладнання, більше ніж 3000 м2 виробничих площ.

Компанія НормаІзол є офіційним дистриб'ютором в Україні компаній ARMACELL та SOLECO, партнером підприємства POLIFOAM, що входить до групи компаній TROCELLEN, та всесвітньовідомих брендів з виробництва ізоляційних матеріалів компанії PAROC та PENOLON. З 2013 року співпрацює з найбільшим виробником спеціалізованих кріплень Walraven.

Armacell  paroc trocellen

penolon.png  soleco_logo.png logo_walraven.png

Остання редакція від 26.02.2014 12:49
rss
facebook
Я в Google+