Ми здійснюємо консультаційні, інженерні послуги та монтаж теплоізоляції
Ми здійснюємо консультаційні, інженерні послуги та монтаж звукоізоляції
Ми реалізуємо тепло та звукоізоляційні матеріали а також надаємо послуги по звуко та теплоізоляції
1. Вимірювання → 2. Проектування → 3. Матеріали → 4. Монтаж 1. Вимірювання → 2. Проектування → 3. Матеріали → 4. Монтаж Теплоізоляція Звукоізоляція Монтажні стрічки Готові вироби
Зроби свою домівку енергонезалежною - використовуй відбиваючу ізоляцію за радіаторами.
Купуй ізоляцію виробництва ТОВ "Нормаізол" в кожному великому будівельному маркеті України.

Статті

5 лютого 2015

Клеї групи Pressure Sensitive (що склеюють за допомогою механічного впливу притиснення) призначені для створення самоклеючих матеріалів і можуть бути трьох видів: термоплавкі, розчинного типу та емульсійного типу.

Всі клеї даної групи (pressure sensitive) отримують з каучуку, акрилових полімерів (модифікованих акрилов - SBR) і силіконових сполук. Кожна  зазначена основа має свої особливі властивості та переваги. Розглянемо клеї постійної клейкості на основі каучуків та акрилових полімерів.

Термоплавкі клеї (Hot-melt) PSA на основі каучуків. Клеї «Hot-melt» виготовляються з термопластичних синтетичних каучуків і полімерів з додаванням смол (для підвищення клейкості), масел і антиоксидантів. Всі клеї-розплави на цій основі демонструють дуже високу початкову липкість і високу адгезію до поверхонь з низькою поверхневою енергією (ПЕ, ПП, ПЕТ, Тефлон, .......). Ці клеї не можуть чинити опір: - високим температурам (що обмежує сферу їх застосування до + 80 ° С), - розчинникам, - процесу стерилізації, - хімічним речовинам і - ультрафіолетовим променям.

akrglukr.jpg

 Акрилові клеї PSA. Виготовлені на основі акрилових полімерів клеї добре чинять опір впливу розчинників, УФ випромінюванню, високим температурам (робочий температурний діапазон від + 90 ° С до + 220 ° С), хімічних реагентів і пластифікаторів. Зазвичай клеї цієї групи коштують у середньому дорожче, ніж клеї на основі синтетичних каучуків, але при цьому довше зберігають свої адгезивні властивості (повільніше старіють) після нанесення і більш екологічні. У акрилових клеїв первісна липкість нижча в порівнянні з клеями з каучуковою основою. Акрилові клеї PSA можуть бути: - на основі водної емульсії (всі компоненти клею додаються у воду) і - розчинника (інгредієнти самого клею додані в розчинник і відповідно розчинені в ньому). Акрилові клеї на водній емульсії мають температурний робочий діапазон від + 90 ° С до + 150 ° С, на основі розчинника - від + 120 ° С до + 220 ° С.

ТАБЛИЦЯ ПОРІВНЯННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ АКРИЛОВОГО ТА КАУЧУКОВОГО КЛЕЮ

ОСОБЛИВОСТІ/ВЛАСТИВОСТІ

АКРИЛОВІ

КАУЧУКОВІ

Адгезія

Середня

Висока

Пластики з високою енергією поверхні (Поліуретан, АБС, Полікарбонат, Нейлон,...)

Дуже висока

Дуже висока

Пластики з низькою енергією поверхні (ПЕНД, ПЕВД, ПЕТ, ПП, Тефлон, ПС, ЕВА,.. )

Середня

Дуже висока

Опір до пластифікаторів

Добре

Середній

Опір зсуву

Високий

Середній

Опір до розчинників

Високий

Середній

Клейкість

Середня

Висока

Опір високій температурі

Високий

Низький

Опір УФ випромінюванню

Добре

Середній

Ціна

Середня- Висока

Середня

19 вересня 2011

Вирішили встановити в квартирі нові вікна? Хочете щоб це було якісно?
На сьогоднішній день віконні компанії пропонують свою продукцію високої якості, тому проблем з протягами і втратою тепла через склопакети не виникає. Однак в процесі монтажу між склопакетом та віконним отвором залишається проміжок. Від того, чим і як його заповнять і залежить загальна якість виконаної роботи.

20 вересня 2010

27 серпня 2010

В стародавній Греції, при побудові амфітеатрів, архітектори намагалися створити не тільки ідеальну видимість акторів, але і забезпечити максимальну розбірливість мови. Для цього вони використовували особливу форму приміщення і додаткові засоби, на зразок «резонаторів». Проте, з тих пір, розвиток акустики приміщення знаходився в стані «сну», що тривав аж до 1853-го року, коли Дж. Б. Уфам провів ряд дослідів у великому залі Бостону і помітив вплив різних оздоблюючих матеріалів на тривалість післязвучання та на якість звуку.

27 серпня 2010

Під терміном звукоізоляція розуміють захист об'єкту від проникнення звукових завад або шумів, джерела яких можуть знаходитися як ззовні об'єкту так і всередині.

rss
facebook
Я в Google+